Ivana Vymazalová
Personal trainer
+420 731 688 691

Jumping

Podstatou JUMPINGu jsou jednoduché poskoky na speciálně vyvinuté trampolínce. Propracovaný zábavný program, motivující hudba, balancování. Významně se zlepšuje koordinace pohybu, rovnováha a kondice.

JUMPING je zábavné cvičení, u kterého se pořádně zapotíte. Trampolínka o rozměrech 122 cm je ideálním nástrojem, vymezuje Váš prostor pro cvičení, kde jste naprosto sami.Na rozdíl od aerobicu, kde v případě, že nestíháte tempo či měnit kroky, tak hrozí, že Vás celý dav nadšených cvičenců doslova smete.

Program byl sestaven tak, aby si na své přišel opravdu každý. Díky kombinacím rychlých a pomalých poskoků se silovými prvky a rychlých sprintů, efektivně spalujete tuky. Komplexnost cviků zaručuje posílení celého těla a tvarování jednotlivých partií. Značná část lekce je věnovaná i balančnímu cvičení, které je na pružném výpletu trampolínky opravdu zábavné. Výhodou balancování je zpevnění hlubokého zádového svalstva, které jiným než balančním cvičením neposílíte.

Při pravidelném provozování Jumpingu (alespoň 2x týdně) jsou znatelné výsledky nejen viditelné, ale i měřitelné a to v relativně krátkém časovém horizontu (4 až 6 týdnů). Je to také proto, že při 50 minutách Jumpingu spálíte 500 až 650 kcal, což je několikanásobně více než u jiných sportů a při tom šetříte svoje klouby, protože je chráníte před zbytečnýmy otřesy.

Jumping je sport pro každého - nezáleží na věku, hmotnosti či fyzické zdatnosti - lekci zvládne úplně každý. Instruktor udává tempo, kombinuje cviky tak, aby se procvičilo celé tělo a upozorňuje na správné držení těla.

Jumping nemá složitou choreografii - skáče se na místě, vychází z aerobiku a jeho jednoduchých kroků, proto se nemusíte učit žádné složité kombinace cviků, abyste s tímto krásným a energickým sportem mohli začít.

Jumping kombinuje více druhů cviků včetně posilování problémových partií a strečink - nabízí tak důležité procvičení a protažení celého těla.

Jumping je perfektní pro všechny, kteří chtějí zhubnout, zpevnit postavu, zlepšit fyzickou kondici, získat životní vitalitu.

Poskytuje relaxaci, uvolnění, rekondici a čas k odpočinku od práce a stresu. Slouží též jako prevence proti onemocnění, jako každý sport.